1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 631

 

Пам'ятка випусникові!

«Як поводитися під час ЗНО»

•    Позбутися хвилювання у перші хвилини тестування допоможе глибоке дихання: зробіть вдих, потім вільний видих, уявляючи при цьому, що ви вдихаєте цілющий кисень, енергію, а видихаєте – хвилювання невпевненість.

 •    Не слід лякатися та засмучуватися у першу хвилину іспиту, що нічого не знаєш. Такого просто не може бути! Почніть із того запитання, на яке можете правильно відповісти. Поступово  пригадаєте  й інші відповіді.
•    Якщо не знаєте відповіді, то краще запитання залишити і перейти до наступного. Якщо залишиться час, можна буде час повернутися.
•    Пам’ятайте, що завдання в тестах не пов’язані одне з одним,тому знання, які застосовували в одному, вже вирішеному, зазвичай не допомагають, а тільки заважають концентруватися  та правильно відповідати далі.
•    Більшість завдань можна швидше вирішити, якщо не шукати одразу правильний варіант відповіді, а послідовно виключати ті , які явно не підходять. Метод виключення дозволяє сконцентрувати увагу на одному – двох варіантах.
•    Залиште час для перевірки своєї роботи, щоб встигнути передивитися її та помітити очевидні помилки.
•    Учіться керувати своїми емоціями. Наш мозок наказує виробляти гормони стресу на будь - який подразник, що загрожує нашому спокою.
•    Не забувайте хвалити себе коли вам вдається впоратися із хвилюванням.
•    Живіть активно. Не зациклюйтеся на проблемі під назвою ЗНО.
По - перше активні рухи не дають накопичуватися адреналіну,
по - друге відволікають від негативних думок: « Я не здам», « Я не зможу».

Пять способів усе встигнути!

1.    ПЛАНУЙТЕ ЗАТРАШНІЙ ДЕНЬ!
Заведіть блокнотик у який щовечора записуйте, що вам треба зробити завтра. І обов’язково перевіряйте, чи все заплановане встигли зробити.
                              
2.    НЕ ДИВІТЬСЯ ТЕЛЕВІЗОР!
Ваше життя набагато цікавіше, ніж життя героїв серіалу чи події у світі. Якщо станеться, щось глобальне, то Ваші друзі, родичі сповістять вас. Не забувайте, вам ще потрібно багато встигнути для свого зоряного майбутнього. Переконайтеся життя без телевізора, телефону, айфона є!

3.НАВЧІТЬСЯ ВІДПОЧИВАТИ!
Відпочинок теж потрібно занести до списку важливих справ. Тільки після доброго відпочинку, прогулянки відновиться ваша розумова працездатність і здатність запам’ятовувати складний навчальний матеріал.

4.ПЕРЕВОДЬТЕ УВАГУ З ОДНОГО ЗАНЯТТЯ НА ІНШЕ!
Зміна видів роботи усуває одноманітність. Після того як ви три годин посиділи над книжками , можете допомогти батькам,

5.ВИЗНАЧТЕ ПРІОРІТЕТИ!
Почніть свій день із вирішення важливого завдання. Менш важливі залиште на завтра.

<<<Назад