- Деталі
- Категорія: Ділимося досвідом
SPEAK ENGLISH WITH PLEASURE!
Ноздрачова Олена Геннадіївна |
|
Дата народження |
07.09.1966 |
Освіта |
вища |
Посада |
вчитель англійської мови |
Стаж педагогічної роботи |
31 рік |
Кваліфікаційна категорія |
вища |
Педагогічне звання |
вчитель-методист |
Нагороди,заохочення |
Відмінник освіти України 2005 |
Почесна грамота Чернівецької ОДА 2015 |
1) До вашої уваги "SPEAKING with pleasure"!
Захист проектів у 5-6 х класах - був як відпочинок!Такі різні маленькі друзі,але такі відкриті до навчання,до спілкування!! Приємно,коли твої емоції підтриммано, коли твій запал у продовжені учнів! Я їм дуже вдячна за те,що сприймають,товаришують і посміхаються!Розпочинаємо більш буденну роботу,сподіваюсь і вірю в нас!
https://old.lyceum-17.cv.ua/index.php/informatsiia/dlia-vchyteliv/dilymos-dosvidom#sigProGalleriaf211b931e0
Методична робота
2)З НУШ ми поведемо дітей в XXI сторіччя . І здобудемо найпозитивніший навчальний досвід.Навчаючи, ми повинні навчатись і самі.Школи не їснує без вчителя,а творчий педагог – це запорука успіху учня.
Майстер –клас для вчителів англійської мови «Teaching English to Young Learners»
Приємно,коли з тобою на одній хвилі активно працює колега Підгірняк Галина Василівна,творча ,цілеспрямована,вчитель англійської мови молодшої школи.
https://old.lyceum-17.cv.ua/index.php/informatsiia/dlia-vchyteliv/dilymos-dosvidom#sigProGalleria80b832c016
3) Робота на курсах підвищення кваліфікації завжди спонукає йти вперед, передавати свій досвід і навчатися новому у своїх шановних колег.
«MotivationforlearningEnglish» -зустріч з вчителями молодшої школи - курсантами ІППОЧО,вчителями англійської мови. Радію шансу пізнати нове від давніх практиків молодшої школи, цікаво поділитись своїм баченням творчого вирішення проблеми. Час промайнув за дуже дружньою роботою,за відвертим бажанням бути активними і позитивними!
https://old.lyceum-17.cv.ua/index.php/informatsiia/dlia-vchyteliv/dilymos-dosvidom#sigProGalleria7d56d7e710
- Деталі
- Категорія: Ділимося досвідом
Щоб діти виростали здоровими…
Здоров’я – одна з найбільших цінностей людини. Це найбільше благо, дароване людині природою. Без нього життя не може бути повноцінним і щасливим. В одвічних пошуках істини людство нарешті зрозуміло, що головна соціальна цінність – це життя і здоров’я кожної людини.
Адже здоров’я допомагає нам реалізувати свої плани, долати труднощі, успішно вирішувати життєві завдання, а також здобувати освіту. У комплексі проблем, винятково вагомою і водночас для нас болючою, є проблема стану здоров’я дітей шкільного віку.
З огляду на це, вчителі початкових класів та вихователі груп продовженого дня нашої школи, впроваджують здоров’язберігаючі технології у навчально-виховний процес.
Групою педагогів зібрано, упорядковано матеріали і підготовлено до друку посібник «Щоб діти виростали здоровими…», який було розглянуто Радою міського методичного центру закладів освіти Чернівецької міської ради (Протокол № 3 від 04.12.2015р.) та схвалено Вченою радою ІППОЧО (Протокол № 5/ 103 від 17.12.2015р.)
Посібник «Щоб діти виростали здоровими…» подає матеріали для формування мотивації до збереження і зміцнення здоров’я в учнів початкових класів, здоров’язберігаючі технології навчально-виховного процесу в сучасній школі. У посібнику систематизовані і представлені концептуальні ідеї та практичні рекомендації з питань організації здоров’язбережувальної та здоров’яформуючої роботи школи, формування валеологічної свідомості, здоров’язбережувальної компетентності, цінності здорового, безпечного способу життя.
Рекомендовано для вчителів початкових класів, вихователів ГПД, студентів та педагогічних працівників, які опікуються питанням здоров’я.
Методичний посібник складається з трьох розділів.
У першому розділі зібрані матеріали для формування мотивації до збереження і зміцнення здоров’я учнів початкових класів. Ми пропонуємо тексти для диктантів, списування переказів, бесід. Для уроків математики подаємо валеологічні задачі. А також загадки, ребуси, кросворди, прислів’я, приказки, вірші про здоров’я.
Ці матеріали можна використовувати на уроках мови, літературного читання, математики, природознавства, основ здоров’я, для виховної роботи та роботи в ГПД. Ними виховуємо здоровий спосіб життя, здійснюємо профілактику захворювань та нещасних випадків.
У другому розділі зібрані здоров’язберігаючі технології, які ми постійно впроваджуємо у навчально-виховний процес.
- пальчикова гімнастика
- зорова гімнастика
- рухливі ігри (динамічні паузи, ГПД)
- фізхвилинки
- релаксаційні вправи
- оздоровчі технології психологічного напрямку (кольоротерапія, ароматотерапія, сміхотерапія, арт-терапія, казкотерапія)
- здоров’язберігаючі технології на уроках англійської мови.
Третій розділ містить розробки занять, якими можуть скористатися молоді вчителі.